Červenec 2012

PNG Heart Justin Biber

27. července 2012 v 9:00 | Auška |  PNG heart

PNG Heart Once Upon a Time

17. července 2012 v 9:00 | Auška |  PNG heart

Promo Once Upon a Time

16. července 2012 v 23:16 | Auška |  Once Upon a Time

V den svatby Sněhurky (Ginnifer Goodwin) a jejího okouzlujícího prince (Joshua Dallas) přichází Zlá Královna (Lana Parrila) a varuje všechny před ohromnou a mocnou kletbou, kterou na ně sama chystá. Po nějakém čase vidíme těhotnou Sněhurku, která navštíví Rampelníka (Robert Carlyle), který jí prozradí věštbu, která říká, že Zlá Královna na ně připravila kletbu, která je z jejich pohádkového světa přenese do světa mnohem horšího, do světa, kde je nečekají žádné šťastné konce. Prozradí jí také, že její nenarozená dcera, Emma, se vrátí, až jí bude 28 a začně finální bitva s Královnou o záchranu pohádkového světa. Na radu Modré Víly, Geppetto (Tony Amendola) a Pinocchio vytvoří skříň z magického stromu. Tato skříň dovolí jedné osobě utéct od zlé kletby. Princ Krasoň chce, aby to byla Sněhurka a jejich nenarozená dcera, kdo kletbě utečou, jenže Sněhurka porodí Emmu o něco dříve, než se očekávalo a skříň je vytvořena pozdě. Když se Emma narodí, udeří Královnina kletba. Krasoň schová Emmu do magické skříně, ale je smrtelně zraněn při boji s Královninými stoupenci. Královna slaví triumf nad Sněhurkou a princem a bere je na "hrozné místo".
V přítomnosti, v Bostonu, žije Emma Swan (Jennifer Morrison) velmi samotářský život jako ručitelka a "lovec lidí". Při oslavě jejích 28. narozenin ji navštíví desetiletý chlapec, který sám o sobě tvrdí, že je její syn Henry (Jared S. Gilmore), kterého Emma dala jako miminko k adopci. Emma s ním nechce mít žádné komplikace a tak souhlasí s tím, že ho odveze k němu domů do Storybrooke ve státě Maine. Po cestě tam jí Henry ukáže pohádkovou knihu, trvajíc na tom, že všechny příběhy jsou pravdivé. Když do Storybrooke dorazí, Henry jí řekne, že všichni lidé žijící v tomto městě, ve Storybrooke, jsou pohádkové postavy zakleté do naší reality, které zapomněli na své pravé identity. Mezi nimi jsou doktor Archie Hopper, kdo je ve skutečnosti Jiminy Cricket, nebo Henryho učitelka Mary Margaret Blanchard, která je ve skutečnosti Emmina matka, Sněhuka. Tvrdí, že čas se ve Storybrooke zastavil a lidé nemají možnost odejít, ale že kletba bude zlomena práve Emmou. Skeptická Emma vrátí Henryho k jeho adoptivní matce, starostce města, jejíž pohádkové alter ego je Zlá Královna. Když Henry od adoptivní matky uteče, Emma se ho vydá hledat a rozhodne se, že ve Storybrooke ještě na nějaký čas zůstane. Tohle rozhodnutí učiní to, že hodiny na věži ve Storybrooke, se poprvé dají do pohybu...
oficiální stránka seriálu -> http://beta.abc.go.com/shows/once-upon-a-time
skvělí a první blog o seriálu -> http://storybrooke.blog.cz/

Promo The Vampire diaries

15. července 2012 v 13:04 | Auška |  The Vampire Diaries


Sedmnáctiletá Elena Gilbert (Nina Dobrev) a její patnáctiletý bratr Jeremy (Steven R. McQueen) se již čtyři měsíce vypořádávají s tragickou nehodou, při které zemřeli jejich rodiče. Teď bydlí u své tety Jenny (Sara Canning), která dělá vše pro to, aby byla tím nejlepším náhradním rodičem.
Elena byla vždy hvězdou třídy - krásná, populární a přátelská. Překonat žal jí pomáhájí její nejlepší kamarádky Bonnie (Katerina Graham) a Caroline (Candice Accola) i bývalý přítel Matt (Zach Roerig). Jeremy se však vydá na nebezpečnější cestu - aby skryl svoji bolest, začne užívat drogy. Také nechápe, proč ho Mattova sestra Vicki (Kayla Ewell) najednou odmítá a začíná chodit s Tylerem (Michael Trevino).
Když začne nový školní rok, do školy nastoupí nový student Stefan Salvatore (Paul Wesley). Nikdo však nemá ani ponětí, že Stefan je několik století starý upír. Elena i Stefan se navzájem přitahují, i když se jí někdy zdá Stefanovo chování poněkud podivné. Při jedné párty se oba poznávají blíže, avšak noční radovánky jsou přerušeny - Vicki je nalezena s krvavými ranami na krku.
Stefan se raději vrací domů, kde na něj čeká jeho starší bratr Damon (Ian Somerhalder), jehož neviděl už 15 let. Damon je také upír a oba bratři za sebou mají dlouhou a nepříliš šťastnou historii. Damon nechápe Stefanovo odmítání násilí a brutality, ale rozumí jeho zájmu o Elenu. Elena totiž vypadá úplně stejně jako dívka, kterou Stefan před více než stoletím miloval a kterou se pokoušel získat i Damon. A nyní tito dva bratři - jeden hodný a jeden zlý - vedou válku o Elenu, její rodinu a o její přátele...
Seriál je založen na stejnojmenné sérii knih od spisovatelky L.J. Smithové. Za převedením na televizní obrazovky stojí Kevin Williamson (Dawsonův svět). Pilotní epizoda byla odvysílána 10. září 2009 na stanici CW.

mix fotek ♥

14. července 2012 v 9:00 | Auška |  Velká Británie ♥

Přibližně před měsícem jsem navštívila Paříž, ale tam moje casta nekončila a vydala jsem se i do Velké Británie, kde jsem bydlela spolu s kamarádkama v jedně moc příjemné hostitelské rodině. Moc se mi tam líbilo asi o trošku víc než v Paříži a teď trošku informací a fotek k Lodýnu. Londýn je hlavní město Spojeného království Velké Británie a Severního Irska ležící na jihovýchodě země při ústí řeky Temže. Lodýn má přibližně 7 600 000 obyvatel. Londýn patří k nejvíce navštěvovaným městům na světě. Turistické atrakce se nalézají převážně v centrálním Londýně. Patří mezi ně West End a jeho proslulá kina, bary, kluby, obchody a restaurace; Westminster s Westminsterským opatstvím, Buckinghamský palác, Tower Bridge, London eye, Piccadilly Circus, Big Ben, Tower of London a spousta dalších památech které jsem navštívila. :) Zajímavé je že v Londýně žije asi 14 000 Čechů a 17 000 Slováků.

PNG Heart 0.1

13. července 2012 v 14:00 | Auška |  PNG heart

Promo Paříž ♥

13. července 2012 v 8:00 Paříž ♥


Asi před měsícem jsem se vrátila z Paříže a nejvíc mě zaujala Eiffelova věž. Paříž je hlavní město Francie. Protéká jí řeka Seina ve směru od východu k západu, kde se u města Le Havre vlévá do Atlantského oceánu. Má něco kolem 2 300 000 obyvatel. První zmínky o Paříži máme již ze třetího století př. n. l. Osídlen byl však jen malý ostrůvek na Seině. Byl obýván keltským kmenem Parisiů, z toho pramení dnešní jméno velkoměsta. Hlavním městem se Paříž stala v roce 508 n.l. Při návštěvě Paříže si určitě povšimnete, že před každou významnější památkou i na zcela podle Vás možná zapadlém místě nápadně často potkáváte "sochu pádla s textem". Jedná se o stručnou historii daného místa, takže pokud umíte francouzsky, máte příležitost dozvědět se spoustu zajímavých věcí. ( Ani jedné jsem si po památkách nevšimla) :)

PNG Heart

12. července 2012 v 21:36 | Auška |  PNG heart
Jako první článek chci udělat něco tématického takže tady tři PNG srdíčka.
Guestbook

12. července 2012 v 0:49
04

Movies and Books

12. července 2012 v 0:48

Movies and Books